İş Hayatına Özel Almanca Dil Eğitimi Çözümleri, Sadece DDM'de...

Dünya Dilleri Merkezi Kurumsal Almanca Eğitimi

Türk ve Alman Öğretmenler Eşliğinde Grup ve Size Özel Programlar İle % 100 Memnuniyet Garantisi
DDM Logo
Resim
Resim

Dünya Dilleri Merkezi olarak kurumsal eğitimlerimizde şirketlerin isteklerine göre Genel Almanca veya Mesleki Almanca dersleri verilmektedir. Dünya Dilleri Merkezi’nin akademisyen kadrosu ile iş dünyasının iletişim dilindeki orijinal terminolojide eğitim göreceksiniz.

Bu nedenle şirket personeli pek çok konunun yanı sıra Almanca sunum yapmayı, Almanca rapor hazırlamayı ve Almanca toplantılar yönetmeyi öğrenecek.

Uluslararası alanlarda yöneticilik yapan kişilerin yabancı dilleri en iyi düzeyde olmalıdır.

Yöneticilerin yönetimde belli noktalara gelebilmeleri ve geldikleri noktalarda kalabilmeleri için biraz daha fazlasına gereksinmeleri vardır.

Bu özel ihtiyacın farkında olan Dünya Dilleri Merkezi şirketlerin üst düzey yöneticilerine, müdürlere, bölüm yöneticilerine ve diğer çalışanlara Almanca yeteneklerini geliştirmek ve güncelleştirmek için gerekli olanakları sunmaktadır.

İş Almancası alanında mevcut olan programlarımız bu dilin sözcüklerine, dil yapısına, şirketler arası yazışmalara odaklanmıştır.

İş dünyasında kullanılan yabancı dildeki ifadeler de derslerimizin kapsamındadır. Bu tarzdaki dil eğitimleri öğrencilerin ihtiyaçlarına göre de şekillendirilmektedir.