Almanca Tercüme Çeviri

Almanya ile üst düzeyde ticari ve sosyal ilişkileri olan Türkiye, her alanda Almanya ile iş birliği içerisinde olup büyük önem arz eden ortaklıklar kurmuştur. Bu sebeple ülkemizde en çok çeviri ihtiyacı oluşan dillerden biri de Almanca olmuştur.

38 ülkede 120 Milyon kişinin kullandığı Almanca dili, ülkemizde de en çok çeviri ihtiyacı oluşan diller arasında İngilizce’den sonra 2. sırayı Arapça ile paylaşmaktadır. Bununla birlikte ülkemizde en yaygın yetişmiş tercüman kaynağına sahip olan dillerden biridir.

Almanya’da yetişmiş ve Türkiye’de Mütercimlik  eğitimi almış Türk  vatandaşları sektörde kalitenin İngilizce ile aynı seviyelerde olmasına imkan vermekte olup DDM bünyesinde bu kökenden gelen tercümanlarımız mevcuttur.

Bu sayede firmalar için mükemmel bir çözüm ortağıyız ve Almanca dilinde de kaliteli, hızlı ve uygun çeviri hizmetinin tek adresi olarak  sektördeki yerimizi koruyoruz.

Almanca-Türkçe ve Türkçe-Almanca tercümeleriniz DDM bünyesinde  yurt içinde Mütercim-Tercümanlık veya Alman Dili ve Edebiyatı Mezunu çevirmenlerimiz tarafindan yapılmaktadır. Genel tercüme metinleri dışındaki tüm teknik çevirilerde o teknik alan ile ilgili meslek sahibi teknik çevirmenlerimiz sürece dahil olmakta ve çevirinin kusursuzlaşmasını sağlamaktadır.

    TEKNİK ÇEVİRİ

    TİCARİ ÇEVİRİ

    HUKUKİ ÇEVİRİ

    TIBBİ ÇEVİRİ

    AKADEMİK ÇEVİRİ

    EDEBİ ÇEVİRİ

    WEB ÇEVİRİ

    REDAKSİYON

    ARDIL VE SİMULTANE ÇEVİRİ

Almanca çevirileriniz için Kadıköy, BaĞdat Caddesi, Beşiktaş, Pendik Kurtköy ve Ataşehir şubelerimizi arayabilirsiniz.